BYD налагодить виробництво батарейних машин в Узбекистані

Китайська компанія BYD розпочне випуск своїх автомобілів на потужностях узбецького підприємства АТ «Узавтосаноат». Причому йдеться не про викруткову збірку, а про виробництво повного циклу, зі зварюванням, забарвленням і навіть штампуванням.

У рамках 6-го засідання Міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва між Узбекистаном і Китайською Народною Республікою було підписано більше 10 угод.

До речі, на офіційному сайті узбецького автовиробника згадали цитату Ілона Маска, сказану ним кілька років тому, що стосується перспектив BYD. Тоді бос Tesla посміявся з китайської компанії. Зараз вона активно захоплює зарубіжні ринки і Узбекистан стане першою країною, де налагодять повноцінне виробництво моделей бренду.

«У світі знайдеться трохи виробництв, які можна порівняти з нашим новим партнером у частині R&D. Немає сумнівів, що у нас знайдеться достатньо як фахівців, що вже відбулися, так і талановитої молоді для освоєння новітніх технологій BYD. Тут важливо пам’ятати і про мультиплікативний ефект автопрому в цілому: підраховано, що одне робоче місце в автомобілебудуванні створює не менше семи робочих місць у суміжних секторах. І це число ще вище, коли йдеться про створення принципово нової ніші, тож альянс UzAuto та BYD – це новий виток розвитку не лише галузі, а й економіки загалом», – голова правління АТ «Узавтосаноат» Шавкат Умурзаков.

Зважаючи на все, першими у виробництві освоїть гібридні BYD, а через деякий час до них додадуться і електрокари. Список машин, які планується освоїти на конвеєрі, не уточнюється, але АТ «Узавтосаноат» свій прес-реліз супроводжував зображенням гібридного кросовера BYD Song Plus DM-i. До нього може приєднатися менш розмірний BYD Song Pro DM-i. Крім того, у мережі з’являлися фотографії седанів BYD Destroyer 05 в Узбекистані.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com