BYD готує міні-електрокросовер для Європи

Китайська компанія BYD розглядає можливість виведення на європейський ринок нового компактного електрокросовера Yuan Up. Зараз найменшим електромобілем марки в Європі є Atto 3 завдовжки 4,46 метра. Однак, судячи з патентних малюнків, виявлених у базі даних Європейського патентного бюро, незабаром ситуація може змінитися.

Yuan Up, що вже продається в Китаї, значно компактніший за Atto 3. Його довжина становить 4,31 метра, що на 15 сантиметрів коротше, а колісна база дорівнює 2,62 метра, що на 10 сантиметрів менше. Це робить Yuan Up привабливим варіантом для тих, хто шукає більш компактний та доступний електромобіль.

У Китаї Yuan Up доступний з електромоторами потужністю 95 і 177 кінських сил, тоді як Atto 3 оснащений двигуном на 204 кінські сили. Крім того, Yuan Up поставляється з акумуляторами ємністю 32 і 45 кіловат-годин, що забезпечують запас ходу 300 і 400 кілометрів за циклом CLTC відповідно. Якщо Yuan Up вийде на європейський ринок, він, ймовірно, коштуватиме дешевше за Atto 3, ціна якого починається від 38 990 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co