Bugatti не відмовиться від ДВЗ до кінця цього десятиліття

Крім того, передбачається і нова, повністю електрична модель.

Культовий бренд Bugatti збереже в своєму портфелі модель з двигуном внутрішнього згоряння до кінця цього десятиліття. Про це заявив Мате Рімац на своїй презентації.

Як ви вже знаєте, Bugatti влився в спільне виробництво Rimac-Bugatti, перейшовши з під крила VAG до складу Rimac Group. Зрозуміло, що після цього не могла не з’явитися нова інформація про підготовлювані моделі.

Для початку варто відзначити, що бензинові машини не зникнуть. Однак, в існуючому вигляді їм теж не судилося існувати, тому Rimac пропонує якийсь компроміс – гібридизація. Chiron продовжить своє ринкове життя, але, здається, що ненадовго, бо нове СП не планує оснащувати старий гіперкар гібридною силовою установкою. Рімац запевнив, що гібридний Bugatti буде абсолютно новим продуктом, який планується продавати до 2030 року включно.

Але головною новиною стало те, що Рімац планує і повністю електричну модель. Точно відомо, що це не буде перероблений Rimac Nevera, але деякі його технології точно візьмуть для перспективного Bugatti. На жаль точних термінів названо не було, відомо лише те, що він з’явиться «протягом цього десятиліття».

Крім того, новий власник легендарної французької марки пообіцяв і інші моделі, які можна було б використовувати в повсякденній експлуатації. Голова правління Porsche додав, що у них вже є ідеї для нових автомобілів, і якогось «унікального продукту».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com