Британський Lotus анонсував наступника спорткара Elise/Exige

Британський Lotus анонсував ідейного спадкоємця спорткарів Exige і Elise, що пішли в історію. Як запевняє сайт motorauthority.com, машина побачить світ в 2026 році.

Відносно недавно компанія замінила купе Elise, Exige і Evora однією моделлю Emira, яка зроблена за лекалами класичних автомобілів Lotus і стане останньою бензиновою машиною бренду. В якості силової установки виступає вже літній двигун Toyota 2GR-FE, який відомий за попередніми моделями Lotus. Автомобіль оснащується 6-ступеневою механічною КПП або 6-ступеневим “автоматом”. А в наступному році новинка знайде 2,0-літровий мотор М139 від Mercedes-AMG. За попередніми відомостями його потужність складе 360 «коней».

Проте, як з’ясувалося, Emira не стала повноцінним наступником популярних моделей. В якості повноправного спадкоємця розглядається електромобіль, який зараз має кодову назву Type 135. Його поява запланована на 2026 рік, а в як база використовується перспективна архітектура LEVA (Lightweight Electric Vehicle Architecture). Двомісний спортивний автомобіль швидше за все отримає один електродвигун на задній осі. Його віддача складе близько 469 кінських сил, а батарея ємністю в 66,4 кВт*год забезпечить гідний запас ходу.

Згідно з інформацією, яку отримали західні ЗМІ, прайс на Type 135 буде фактично вдвічі вищим, ніж у Elise/Exige. Зразкові ціни почнуться з позначки в 109 тисяч доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motorauthority.com

Коментарі
Завантаження...