BorgWarner представив 800-вольтний електродвигун для комерційного транспорту

Новий двигун високої напруги від компанії BorgWarner пропонуватиме потужність понад 400 кВт та піковий ККД 97%! Компанія BorgWarner анонсувала новий електродвигун HVH320 з високою напругою, який призначений для сегмента вантажних автомобілів.

Перш за все, ця нова модель здатна підтримувати напругу до 800 В, що означає, що вона буде працювати безпосередньо з системами батарей нового типу, які використовуються в цілому для збільшення щільності потужності, ефективності та скорочення часу зарядки.

Зазначається, що максимальний коефіцієнт корисної дії самого двигуна становить 97%, а його пікова потужність перевищує 400 кВт та 1270 Нм крутного моменту. Всього буде представлено чотири варіанти HVH320, серійний випуск яких очікується у 2024 році. Відповідно до пресрелізу, на цей електродвигун вже є замовник: “великий європейський виробник оригінального устаткування”.

“Новітній високовольтний електродвигун BorgWarner HVH320 готовий до роботи з різними гібридними та електричними системами для виробників вантажних автомобілів, включаючи великих європейських виробників оригінального устаткування”, – зазначив Стефан Деммерле, президент й генеральний директор BorgWarner PowerDrive Systems. – “Додавання HVH320 до нашого сімейства електродвигунів розширює наші пропозиції та є прекрасним прикладом прагнення BorgWarner надавати сучасні екологічно чисті рухові установки, що відповідають потребам ринку. Використовуючи нашу машину з номінальною напругою 800 В, клієнти можуть значно скоротити час зарядки та домогтися високої потужності, відкриваючи нові перспективи для електричних вантажівок”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com