Автомобільні шини почнуть виготовляти з кульбаб і перероблених пластикових пляшок

Компанія Continental хоче почати виробляти екологічно чисті шини для авто. Їх виготовлятимуть із переробленої сировини або з природних матеріалів.

Як зазначається, в шинах будуть використовуватися біоматеріали, такі як натуральний каучук з кульбаб, силікат із рисового лушпиння, а також рослинні масла та смоли. Це дозволить «значно скоротити» кількість матеріалів, отриманих із сирої нафти.

Крім того, виробник буде використовувати поліестер, виготовлений з перероблених пластикових пляшок. Цей матеріал використовується в каркасі шини, і Continental заявляє, що понад 60 пляшок можна повторно використовувати для створення комплекту нових шин.

Таким чином, новітні шини виробника будуть не лише екологічно чистими, а й надзвичайно легкими, оскільки їхня вага становитиме усього 7,5 кг. Тобто на 40 відсотків менше, ніж у звичайних шин. Зниження ваги стало можливим за рахунок оптимізації малюнка протектора, а також використання спеціальної боковини й новій конструкції каркаса.

У Continental зазначили, що сировина, отримана з екологічно чистих джерел, легкий дизайн і оновлення протектора – це ключові інгредієнти, які зроблять шини майбутніх поколінь більш екологічними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...