Автомобілі на вторинному ринку, від покупки яких варто відмовитися

Для уникнення нерозумної витрати грошей автомобілісти повинні звертати увагу на ряд чинників. Про найважливіших розповімо в цьому матеріалі.

Купівля автомобіля, силові елементи кузова якого вразила корозія. Якщо деякі навісні елементи можна буде просто замінити, наприклад, крила, то для відновлення інших часто потрібно більш серйозна робота і серйозні вкладення.

Не радимо купувати машину-потопельники. На момент покупки автомобіль може бути повністю справним. Однак через час неминуче проявиться окислення контактів і проводів.

Купувати машини, які вже зняли з виробництва, також не варто. Часто, дуже складно знайти запчастини на такі авто.

Варто відмовитися від покупки машини, яка була на службі у фірми або в таксі. Найімовірніше, така машина сильно зношена і на ній можуть «скрутити» пробіг. Ніяка знижка у вартості не компенсує майбутні ремонти.

Купувати машину з сумнівними документами і без VIN-коду кузова, автомобіліст набуває багато проблем. Такий автомобіль може бути в розшуку.

При покупці рідкісної моделі варто порадитися з співробітниками автосервісу і дізнатися про особливості обслуговування машини. Може бути так, що дістати запчастини на автомобіль дуже складно, а аналогів просто немає.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!