Автомеханіки назвали помилки водіїв, які «вбивають» турбомотор

Турбомотори в даний час користуються величезним попитом, але багато водіїв не вміють правильно поводитися з ними. Автомеханіки назвали поширені помилки, які «вбивають» подібні агрегати.

Основна перевага двигунів з турбонаддувом полягає в тому, що в разі несправності вони починають активно натякати власнику на необхідність ремонту.

Найчастыше установка виходить з ладу на тлі «масляного голодування», коли водій не контролює його рівень. Тому не рекомендується відразу глушити двигун, якщо до цього автомобіль проїхав велику відстань: гарячий вузол перестає змазуватися і в системі виникає занадто велике тертя.

Неправильно роблять і занадто обережні водії, які не дозволяють машині працювати з серйозним навантаженням, адже далеко не завжди такий підхід сприяє тривалій експлуатації.

Нарешті, найшвидший спосіб вивести агрегат з ладу – це заправити його дешевим паливом, яке підвищує ризик детонації. Низькооктановий бензин також може пошкодити поршневу групу або прискорити знос вкладишів, чий ремонт сильно вдарить по гаманцю автолюбителя.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...