Audi Q3 2025 показали з усіх боків на шпигунських фото

З моменту появи на європейському ринку в 2011 році Audi Q3 став популярною моделлю в цьому сегменті. Після оновлення у 2019 році модель буде знову оновлена ​​пізніше цього року.

Нещодавно було опубліковано серію шпигунських фотографій нового Audi Q3. Хоча кузов покритий великою кількістю камуфляжу, по деталях все ж таки видно, що новий автомобіль використовує новітній дизайн Audi. Також очікується подальше збільшення розмірів кузова.

Видно, що новий Q3 запозичує багато елементів дизайну у e-tron Q6. Обидва автомобілі використовують тонкі денні ходові вогні Audi, які складаються з декількох світлодіодних модулів, які можуть відображати різні візерунки та інформацію. Це також означає, що новий Q3 використовуватиме конструкцію розділених фар.

Новий Q3 не має електронних зовнішніх дзеркал, як у RS6 e-tron, а дверні ручки також мають традиційну конструкцію замість більш сучасної прихованої конструкції. Колісна база Q3 нового покоління буде збільшена, що забезпечить більше місця для сидіння та зберігання речей.

Неясно, чи є порт для заряджання на передньому крилі тестового автомобіля. На раніше опублікованих шпигунських фотографіях прототип Q3 оснащений портом для зарядки, що вказує на те, що це гібридна модель, що підключається (PHEV). Представлена ​​цього разу модель може бути обладнана м’якішою гібридною системою.

Новий Q3 може стати однією з останніх моделей Audi, оснащених двигуном внутрішнього згоряння. Очікується, що його трансмісія охоплюватиме бензинові, дизельні та гібридні силові агрегати залежно від ринкового попиту.

Новий Audi Q3 буде випущений у третьому чи четвертому кварталі 2024 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com