Audi оновила флагманський електромобіль SQ8 e-tron

Компанія Audi оприлюднила офіційні характеристики оновленого електричного кросовера SQ8 e-tron, який є оновленою версією e-tron S.

Минулого року до назви моделі було додано приставку Q8, щоб додати більше ясності у номенклатурі електромобілів Audi, оскільки компанія тепер має кілька різних моделей серії e-tron.

Електромобіль приводиться в рух електричною трансмісією у складі трьох двигунів – один встановлений спереду та два ззаду. Сумарно їхня потужність становить 496 кінських сил. Завдяки системі повного приводу quattro SQ8 e-tron може розганятись з місця до 100 км/год за 4,2 секунди.

Дорестайлінговий e-tron S міг проїжджати до 350 км на повному заряді батареї. Оновлений електричний кросовер має на 23% більшу ємність батареї – 106 кВт*год. В результаті він може проїжджати понад 400 км на стандартних 20-дюймових колесах та 350 км на опціонних колесах 22-ї розмірності.

Цікаво, що покупці оновлених Audi SQ8 e-tron отримують два роки безкоштовного швидкого заряджання, а зручна функція Plug&Charge спрощує оплату сеансів зарядки. Тепер електромобіль може заряджатися від станцій потужністю 170 кВт.

Очікується, що оновлений Audi SQ8 e-tron 2024 модельного року надійде до салонів компанії у четвертому кварталі 2023 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!