Audi готує нову електричну модель, яка має повернути інтерес до компактних авто бренду. Йдеться про Q2 e-Tron — невеликий електрокросовер, який фактично замінить бензиновий Q2 і стане наймолодшою моделлю в електричній лінійці Audi, розповідає carscoops.com.
Новинку створюють із явною оглядкою на Audi A2 початку 2000-х — легке та незвичне авто, яке згодом отримало культовий статус. Q2 e-Tron теж робить ставку на компактні розміри, просторий салон і оригінальний дизайн.

За попередніми зображеннями, авто матиме вертикальний силует, похиле лобове скло та короткі звіси — більше хетчбек, ніж класичний кросовер.
Електромобіль побудують на новій платформі MEB+, яка обіцяє кращу ефективність і швидшу зарядку. Базова версія, за чутками, отримає передній привід, потужність близько 200 к.с. і запас ходу до 400 км. Дорожчі модифікації можуть проїжджати до 560 км і навіть мати повний привід quattro.
У салоні очікують цифрову панель, великий екран мультимедіа, голосове керування та сучасні системи допомоги водієві. Прем’єра Q2 e-Tron може відбутися вже у другій половині наступного року, а виробництво планують у Німеччині.
