Audi A4 та A6 позбудуться двигуна внутрішнього згоряння

Німецька компанія Audi офіційно заявила, що до 2030 року моделі А4 та А6 стануть повністю електричними. Автовиробник з Інгольштадта планує поступово перейти на випуск тільки електромобілів.

Так, днями голова Audi Маркус Дюсманн сказав журналістам видання T3N, що автівки А4 та А6 майбутніх генерацій з 2030 року будуть повністю електричними – від двигунів внутрішнього згоряння компанія відмовляється.

В інтерв’ю журналістам T3N керівник Audi також повідомив, що А4 та А6 тільки виграють від цього й стануть ще динамічніше.

Вже відомо, що A4 та A6 наступної генерації з’являться у 2023 році. Це оновлення ще буде оснащуватися двигуном внутрішнього згоряння, проти до 2030 року в лінійці цих моделей залишаться лише електричні версії. Гібриди голова Audi чомусь назвав застарілою технологією, в якої немає майбутнього.

Керівник Audi Маркус Дюсманн також вважає перехід на електрокари дуже важливим етапом для компанії. Остаточно розпрощатися з двигуном внутрішнього згоряння й перевести всі моделі на електричну силовою установку автовиробник з Інгольштадта планує протягом наступних двох десятиліть.

Вже відомі подробиці цього епічного переходу німецької компанії. Audi розробляє детальний графік поступової відмови від двигунів внутрішнього згоряння, який буде опубліковано для громадськості найближчим часом. Зазначається, що цей план буде враховувати також виробничі процеси компонентів. Так, запланована поетапна зупинка виробництва двигунів внутрішнього згоряння на підприємствах Audi та злагоджена робота в рамках великого концерну Volkswagen Group, до якого належить бренд.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com