Aston Martin запустив у виробництво DBS Superleggera Concorde

Aston Martin розпочав виробництво DBS Superleggera Concorde через рік після його презентації. Немає ні слова про те, чому так багато часу знадобилося, щоб вивести на ринок спеціальний випуск Grand Tourrer, але цілком можливо, що на плани Aston вплинула глобальна пандемія.

Автомобіль №1 з 10 пофарбований у білий колір, контрастуючи з чорним дахом і червоними акцентами, перетікають від передньої частини до задньої стійки. Британський прапор зображений на передньому фартуху, спойлере кришки багажника і дифузорі. Завершують дизайн спеціальні таблички і унікальний ідентифікаційний номер літака Управління цивільної авіації, пофарбований в чорний колір. Авіаційна тематика триває в кабіні, яка може похвалитися логотипом Concorde на сидіннях, зображенням «звуковий стріли» на стелі і малюнком «махметр» на сонцезахисному козирку водія.

Підрульові пелюстки перемикання передач фактично зроблені з лопатей компресора Concorde, тому що спеціальна версія DBS Superleggera розроблена спільно з British Airways і віддає данину поваги найшвидшому пасажирському літаку з коли-небудь створених.

Спеціальна версія як і раніше оснащена 5,2-літровим V12 з подвійним турбонаддувом, потужністю 715 к.с. і обертовим моментом 900 Нм. Це дозволяє автомобілю розганятися до 100 км / год за 3,4 секунди і до максимальної швидкості 340 км / ч.

Aston Martin заявила, що виручка від продажу кожного автомобіля піде на користь некомерційної організації, яка допомагає дітям з малозабезпечених сімей і вчить їх літати.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!