Американці представили автівку, що перетворюється в літак

Як зазначає журнал Forbes, летючий автомобіль Terrafugia Transition отримав сертифікат льотної придатності Special Light-Sport Aircraft від FAA. Новинка здатна розганятися до 160 км/год на висоті до трьох тисяч метрів.

Від водіння по дорозі до польоту в повітрі Terrafugia Transition може перейти менш ніж за хвилину, розпрямляючи свої крила. Приземлятися летюча автівка зможе в невеликих аеропортах або на шосе.

Зазначається, що 100-сильний двигун Rotax 912iS Sport летючого авто може працювати або на бензині преміального класу або на авіаційному паливі 100LL. При цьому в режимі водіння по дорозі транспортний засіб приводиться в рух гібридним електричним двигуном.

Двомісний автомобіль має гідравлічні дискові гальма чотирьох коліс, жорсткий каркас безпеки з вуглецевого волокна та парашут на крайній випадок. Крила легко складаються, що дозволяє тримати летюче авто у звичайному гаражі.

Повноцінна повітряно-дорожня гібридна модель автомобіля надійде в продаж вже наступного року. А поки доступні тестувальні моделі, що працюють на газі або авіаційному паливі.

Треба зауважити, що власникам летючого авто будуть потрібні не тільки водійські права, а й ліцензія спортивного пілота.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело forbes.com

Коментарі
Завантаження...