Американська компанія Argo AI оновила апаратне обладнання для безпілотників

Четверте покоління апаратного забезпечення компанії істотно покращує можливості безпілотного авто.

Американська компанія Argo AI, яка в червні 2020 року одержала від Volkswagen Group 2,6 мільярда доларів інвестицій, активно працює над проєктом автономного автомобіля в партнерстві з Ford і Volkswagen. Тепер розробники представили оновлений набір обладнання, призначеного для майбутніх безпілотників, який має цілу низку переваг в порівнянні з попереднім поколінням. По-перше, представники компанії відзначили, що новий комплект апаратного забезпечення може працювати в різних кліматичних умовах включаючи екстремальні — автомобіль зможе їздити хоч під палючим сонцем Техасу, хоч в заметіль в Міннесоті.

Правда, варто відзначити, кордонів температурного режиму виробник вказувати не став, так що заява поки що вельми туманна. По-друге, розробники істотно поліпшили встановлені в систему лідари, радари і камери. Раніше компоненти системи були розкидані, але тепер співробітники Argo AI об’єднали все в один єдиний блок, який може похвалитися ширшим діапазоном видимості. Тепер, за заявами розробників, він не тільки працює ефективніше і «бачить» далі, але і дозволяє їздити на підвищених швидкостях, моментально реагуючи на будь-які перешкоди. І, по-третє, камери стали набагато просунутішими.

Розробники апаратного забезпечення заявили, що нові камери високої чіткості, що знімають як поблизу, так і на далекій відстані, відмінно справляються зі змінним освітленням. Наприклад, якщо навпроти безпілотника в непроглядній пітьмі їде автомобіль з яскравими фарами, то апаратні компоненти зможуть пристосуватися, щоб автомобіль їхав безпечно. На жаль, оцінити технології Argo AI в справі поки що не вийде, бо компанія лише тестує четверте покоління свого апаратного забезпечення. Але, ймовірно, в осяжному майбутньому один з двох великих партнерів точно випустить безпілотне авто з даними напрацюваннями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co