Американець розповів, що замінив в Toyota Tundra, на якій проїхав 1,4 млн км (Фото)

Toyota Tundra славиться своєю надійністю, що підтверджується історіями власників. Один з користувачів Reddit поділився фото приладової панелі свого пікапа з пробігом 1,41 мільйона кілометрів (приблизно 900 тисяч миль). Протягом шести років активного використання автомобіль зберіг оригінальний V8 об’ємом 5,7 літра, хоча трансмісію довелося замінити. Регулярне технічне обслуговування допомогло підтримувати машину в гарному стані, а серйозних проблем не виникало, крім заміни підшипників, розповідає mmr.net.ua.

Пікап щодня долав близько 644 кілометрів, і з 2018 року спалив близько 18 000 літрів бензину. Власник зазначив, що обслуговування переважно обмежувалося регламентними роботами, що додатково підтверджує високу якість моделі. Ця історія демонструє, що Toyota Tundra є надійним автомобілем для тривалої експлуатації та великих навантажень.

Toyota Tundra 2018 — це потужний і надійний повнорозмірний пікап з 5.7-літровим V8 двигуном на 381 кінську силу. Автомобіль має агресивний дизайн з масивною решіткою радіатора, міцну раму та просторий салон, що вміщує до шести пасажирів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!