Alpine вивела електричний хот-хетч A290 на зимові тести в Лапландії

Alpine вивела “гарячий” електрохетчбек A290 на суворі зимові випробування. Весною 2023 року Alpine представила A290_β – бета-версію перспективного серійного електричного хетчбека, що втілює нову еру французької марки. Прем’єра Alpine A290 не за горами, оскільки досвідчені екземпляри моделі вже проходять фінальні їздові випробування в реальних умовах поблизу Полярного кола. Компанія розповіла про роботу над електромобілем у зимових обставинах, а також розкрила дату прем’єри A290 – новинка буде розсекречена у червні 2024 року.

У Швеції на полігоні та дорогах загального користування французькі інженери при 30-градусних морозах проводять налаштування силової установки та відточують їздові звички, а також шукають оптимальні установки для електронних помічників водія. Окрема увага приділяється ефективності кліматичної системи та зарядної системи, які мають безперебійно працювати за будь-яких умов.

Alpine підтвердила, що A290 матиме габарити 3990х1820х1520 міліметрів та колісну базу 2530 міліметрів. Особливістю дизайну стануть фірмовий синій колір кузова Alpine Blue і відомий логотип A-Arrow. Хетчбек оснастять новим кермом із селектором вибору режимів руху – OV (обгін), RCH (перезарядка) і Drive, перемикати які можна в один дотик.

Для «хот-хетчу» A290 розроблено три типи шин. Силами фахівців з Michelin підготовлено два види літньої гуми – енергоефективні Pilot Sport EV та спортивні Pilot Sport S5 – а також зимові шини Pilot Alpin 5. Усі комплекти будуть відзначені особливим індексом A29, який вказує на оригінальний склад спеціально під новинку Alpine.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело alpinecars.com