Alpine показала тизери трьох нових електромобілів

Виробник розраховує до 2024 року мати повністю електрифікований модельний ряд.

Французький спортивний суббренд Renault, марка Alpine, продемонстрував тизер з трьома новими моделями, які повинні будуть з’явитися на світ до 2024 року, повідомляє autocar.co.uk.

Бренд повинен стати флагманом концерну в розвитку електромобільного транспорту. На цей час виробник пропонує лише одне спортивне купе A110, яке показує не найбільші цифри продажів.

На заході фірми Electropop, що проходить сьогодні, глава концерну Renault-Nissan-Mitsubishi – Лука де Мео, розповів про перспективи бренду. За його словами, перший електромобіль Alpine з’явиться в 2024 році, після чого були продемонстровані три тизерних зображення.

Першим стане нове покоління А110, яке втратить бензиновий двигун і стане чистим електромобілем. Ніяких технічних подробиць повідомлено не було, проте точно відомо, що він буде базуватися на оригінальній платформі, яка на цю мить розробляється спільно з британським Lotus.

Другим буде гарячий хетч, який, як вважають західні колеги, є спортивним варіантом майбутнього Renault 5 EV. Цікаво, що в минулому Alpine вже розробляв заряджену «п’ятірку», що отримала назву Renault 5 Gordini. Нова ітерація заснована на архітектурі CMF-BEV, призначеній для невеликих автомобілів.

Останньою новинкою стане автомобіль класу Grand Tourer. Тизер не дає точно зрозуміти силует машини, цілком ймовірно, що це може бути купеподібний кросовер. Однак, якщо модель все-таки відноситься до сегмента GT, то головними суперниками моделі виступлять такі мастодонти, як Audi E-tron GT і Porsche Taycan. Відомо, що в якості колісної бази обрана платформа CMF-EV, яка розроблена для середніх і великих електромобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk