Alfa Romeo готує до дебюту свій перший компактний електромобіль

Через два тижні відбудеться довгоочікувана прем’єра від Alfa Romeo – компанія готується представити свій перший компактний електромобіль Milano, який обіцяє стати однією з найважливіших новинок бренду за останні роки. Дебют запланований на середу, 10 квітня, і весь автомобільний світ з нетерпінням чекає на цю подію.

Milano стане першою моделлю Alfa Romeo, націленою на масовий ринок електромобілів, що ставить перед нею особливо високі очікування. На відміну від електричної версії Alfa Romeo 33 Stradale, Milano повинен буде завоювати значно більшу частку ринку і утвердитися в одному з конкурентних сегментів.

За попередніми даними, Milano обіцяє стати вірним продовженням стилістичних традицій Alfa Romeo. Незважаючи на зв’язок з моделями Peugeot e-2008 та Jeep Avenger, на яких він базується, Milano виділяється унікальними рисами дизайну, особливо в передній частині, передбачаючи початок нової ери для італійського виробника.

З технічного боку Milano буде оснащений не тільки електричними агрегатами потужністю щонайменше 156 кінських сил, але й запропонує варіанти з м’якою гібридною системою на бензині. Також у планах Alfa Romeo — випуск потужнішої спортивної версії з електроприводом усіх коліс та вихідною потужністю 240 кінських сил.

Очікується, що Alfa Romeo Milano стане важливим кроком для компанії на шляху до електрифікації та зміцнить її позиції на ринку електромобілів. З нетерпінням чекаємо на офіційний дебют і всю повноту інформації про новий компактний електромобіль.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело media.stellantis.com