Aito M9 від Huawei вперше сфотографували наживо

У Китаї помітили товарні позашляховики Huawei Aito M9 – дві такі машини транспортували дорогою автовозом. Одна була повністю прихована, а ось друга, зверху, була без будь-якого захисту від сторонніх очей, що дозволило ідентифікувати автомобіль.

Зовнішньо товарний Aito M9, який у Китаї називають «вбивцею» Mercedes-Maybach GLS і Range Rover, повністю відповідає машині, раніше показаній на рендерах. З особливостей зовнішнього вигляду – практично глухий передній бампер (повітрозабірник є лише в нижній частині), велика хромована окантовка навколо бічних вікон і задня стійка, виконана в дусі Mercedes-Benz GLS.

Huawei Aito M9 стане однією з перших машин з інформаційно-розважальною системою HarmonyOS 4.0, також овто отримає передову систему автономного водіння Huawei, екран для переднього пасажира і проєкційний дисплей для задніх пасажирів. Позашляховик запропонують у двох версіях: гібрида та чистого електромобіля.

На 12 вересня заплановано офіційний захід Huawei Aito, присвячений Aito M9. Ймовірно, що під час нього покажуть товарні M9.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com