Acura показала новий електричний кросовер зі штурвалом замість керма (фото)

Японська марка Acura презентувала концептуальний електрокросовер Precision EV. Серійний варіант моделі дебютує у 2024 році.

Прототип Acura Precision EV отримав фальшрадіаторні ґрати з діодними елементами у фірмовій стилістиці під назвою Acura Diamond Pentagon. Разом зі світлодіодною головною оптикою та відділеннями у нижній частині переднього бампера вона утворює світловий підпис Particle Glitch. Цей візерунок повторюється на задніх ліхтарях новинки та 23-дюймових колісних дисках.

Новий Precision EV привертає увагу сильно заваленими передніми стійками, розвиненою плечовою лінією, а також двома спойлерами, на одному з яких стоять дублюючі стоп-сигнали.

Центральним елементом салону Precision EV стало кермо-штурвал, також тут є напівпрозора електронна панель приладів та орієнтований на водія дисплей медіасистеми.

За даними виробника, в обробці салону нового Precision EV використовуються лише екологічні матеріали. Сидіння електричного кросовера з розвиненою бічною підтримкою обтягнуті шкірою з біомаси, а пластмасові елементи виготовлені з перероблених матеріалів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!