Абсолютно новий Hyundai Palisade 2026 вперше помітили на дорозі

Ресурс Carscoops опублікував перші живі фото нового Hyundai Palisade – моделі другого покоління, прем’єра якої очікується в 2026 році. Автомобіль щільно закритий камуфляжем, але за даними Carscoops, новий флагман Huyndai матиме «піксельний» дизайн як у Hyundai Santa Fe 2024. Нагадаємо, раніше той же «піксельний» дизайн приміряв на себе оновлений кросовер Creta.

Наприкінці 2023 року віце-президент Hyundai із планування продукції Олабісі Бойл (Olabisi Boyle) підтвердила кардинальну зміну дизайну майбутнього Palisade. Вона сказала, що редизайн буде таким же драматичним, як і зміни, що відбулися в Santa Fe.

Разом з новим дизайном Hyundai Palisade 2026 отримає нові мотори: з’явиться гібридна силова установка на базі 2,5-літрового двигуна, а також турбований 3,5-літровий V6 – він замінить 3,8-літровий мотор V6 в моделі нинішнього покоління. Застосування нових моторів уможливить перехід на зовсім нову платформу – з більшою колісною базою. Тобто всередині Palisade другого покоління буде просторіше ніж у нинішній машині.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com