AMPERCAR.comЕлектромобіліAudi показала перший прототип нового A2 e-tron

Audi показала перший прототип нового A2 e-tron

Audi офіційно підтвердила появу нового A2 e-tron і показала перше зображення прототипу майбутнього електромобіля. Новинка стане компактним електрокаром із запасом ходу понад 600 км та вийде на ринок у 2027 році, повідомляє motor.es.

Новий A2 e-tron займе нішу, якої Audi довго уникала — компактних електричних хетчбеків. За розмірами модель буде близькою до Audi A3 та Volkswagen ID.3, з яким ділитиме платформу MEB і частину технічних рішень.

Audi вже підтвердила, що серійна версія збереже незвичний дизайн із розділеним заднім склом і спойлером — це відсилання до оригінального Audi A2. Спереду з’являться OLED-денні ходові вогні з налаштовуваними світловими ефектами та анімованими покажчиками повороту.

Базові версії електрокара отримають задній електромотор потужністю до 231 к.с. Також компанія готує продуктивнішу модифікацію S, яку вже помітили у списках Nürburgring. Максимальний запас ходу, за попередніми даними, перевищить 600 км на одному заряді.

Презентація нового Audi A2 e-tron очікується восени 2026 року, ймовірно на автосалоні у Парижі. Продажі стартують у 2027 році, а сам електромобіль стане однією з найважливіших моделей Audi у сегменті доступніших EV.

Не пропусти

Новини партнерів

Актуально

Свіжі новини