7 найцікавіших доступних автомобілів, які з’являться в 2024 році

Нам давно обіцяють, що нові автомобілі постійно дорожчатимуть. А доступні машини нібито зовсім зникнуть як клас. Ринок вважає інакше – у 2024 році з’являться недорогі новинки, залишилося лише дочекатися.

OBOZ.UA знайшов кілька нових моделей автомобілів 2024 року, які готуються до дебюту на ринку. Ціни починаються приблизно з 20 000 доларів. Деякі машини навіть дешевші.

Citroen C3

Citroen C3 повертає справді дешеві автомобілі до лінійки французького виробника. Це стосується й електричної модифікації моделі.

Dacia Spring

Бюджетний кросовер Dacia Spring EV виявився дуже дешевим. Автомобіль від підрозділу Renault готовий вийти на ринок за ціною від 16 900 євро. У Румунії ж машина коштує щонайменше 10 990 євро завдяки численним субсидіям.

Kia K3

Недорога модель бюджетного сегменту, що прийшла на зміну Kia Rio. У продажу автомобіль за ціною від 17 500 доларів з’явиться до кінця 2024 року.

Renault 5

Недорогий електрокар Renault 5 E-Tech electric є бюджетним автомобілем нового покоління. Мінімальна ціна машини становитиме 25 000 євро.

Skoda Elroq EV

Інформації про новинку поки що мало, але модель показали на офіційних фото. Електромобіль стане сучасною альтернативою Skoda Karoq. Виробник ще приховує дизайн кросовера та не показує машину повністю. Прем’єра Skoda Elroq очікується восени 2024 року.

Suzuki Swift

Suzuki Swift – акуратний японський міський автомобіль, який чудово виглядає. Модель отримала силову гібридну установку від Toyota.

Toyota Land Cruiser FJ

Модель виявиться доступнішою за кросовер RAV4 і стане найдешевшим позашляховиком бренду на глобальному ринку. Новинка може коштувати трохи більше ніж 20 000 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!