50% вартості за рік: експерти назвали автомобілі, які найбільш стрімко втрачають в ціні

Нове дослідження, проведене компанією iSeeCars, показало, що розкішний електромобіль Mercedes EQS очолив список машин, які за перший рік найбільше втрачають в ціні. Він втрачає майже половину своєї первісної вартості, що еквівалентно ціні нового E-Class у США.

Другий рядок у цьому антирейтингу зайняв електрокар Nissan Leaf, який втратив понад 45% своєї вартості. Замикає трійку “лідерів” знецінення кросовер Jaguar F-Pace. Трохи краща ситуація з седаном Alfa Romeo Julia, який за рік подешевшав на третину.

Цікаво, що в топ-10 автомобілів, що найбільш стрімко втрачають в ціні, потрапили відразу три електромобілі: Kia EV6, Hyundai Ioniq 5 і Volkswagen ID.4. Усі вони втратили близько третини своєї вартості за перший рік експлуатації.

Список замикають три моделі із традиційними двигунами внутрішнього згоряння: кросовери Alfa Romeo Stelvio та Nissan Murano, а також флагманський седан Mercedes S-Class, кожен з яких подешевшав приблизно на 32%.

Однак не всі моделі Mercedes показали настільки гнітючі результати. Легендарний позашляховик G-Class, навпаки, увійшов до трійки найліквідніших автомобілів, втративши лише 2,3% своєї ціни за рік. Лідером цього рейтингу став Range Rover, який не тільки не подешевшав, а й подорожчав на 2,8%. Друге місце зайняв компактний седан Kia Rio, який зберіг свою вартість практично без змін.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com