5 нововведень, які чекають автомобілістів у 2022 році

Стало відомо, які нововведення чекають на українських водіїв у 2022 році.

1. Камери автофіксації почнуть реєструвати проїзд на червоне світло, проїзд зустрічною смугою або смугою громадського транспорту. Крім того, протягом наступного року на шляхах з’явиться ще понад дві сотні нових комплексів фіксації.

2. Повернення системи штрафів. Влада вже анонсувала можливе повернення відомої системи: на початку року кожному водієві нараховуватиметься 150 балів, і за порушення ПДР щоразу списуватиметься по 50 балів. Після того, як водій вичерпає ліміт, йому доведеться сплачувати штрафи.

3. Повернення техогляду. Очікується, що саме наступного року автомобілі українців знову будуть перевіряти на відповідність технічним нормам.

4. Податок на розкіш. Власникам авто, яким менше 5 років з моменту виготовлення, а також вартість яких перевищує 200 мінімальних окладів – приблизно 1,3 млн грн, доведеться сплачувати 25 тисяч грн на рік.

5. Перехід на Європейську систему підготовки водіїв. Це означає, що майбутні водії більше вивчатимуть сучасні дорожні ситуації та проблеми, пов’язані з експлуатацією транспортних засобів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!