5 найнадійніших позашляховиків: 10 років їзди без будь-яких проблем

Чи варто відмовлятися від покупки великого повнорозмірного позашляховика через високу ціну? Насправді, саме ці автомобілі визнані найвитривалішими і здатні служити кілька десятків років. Звичайно, сьогодні багато виробників роблять наголос на бюджетні версії, однак порівняти їх з справжніми «мастодонтами» аж ніяк не можна.

Експерти склали рейтинг, до якого увійшли п’ять найнадійніших позашляховиків з повнорозмірного сегмента. Для врівноваження шансів між конкурентами, дослідники обмежилися модельним рядом компаній в період з 2010 по 2020 роки.

Toyota Sequoia

Найнадійнішим виявився Toyota Sequoia. Під капотом «ненажерливий» 5,7-літровий двигун з граничною потужністю в 381 к.с., що працює спільно з 6-швидкісною автоматичною коробкою. Чимала сума, яку доведеться викласти за даний автомобіль здається виправданою, коли дивишся на подолану дистанцію без капітального ремонту – 1 мільйон кілометрів.

Lexus LX

На практиці доведено, що ресурс без капітального ремонту доходить майже до 1 мільйона кілометрів. Всього в списку доступних значиться два двигуна. Перший – атмосферний V8 на 5,7 літра з віддачею 367 к.с. З ним працює на вибір 6- і 8-швидкісна АКПП. Виробник також пропонує більш економічний дизельний варіант – LX450d з об’ємом 4,5 літра і потужністю на 272 к.с. Працює авто з 6-швидкісним «автоматом».

Toyota Land Cruiser 200

На третьому місці опинився найпопулярніший позашляховик в світі. Звичайно, мова йде про Toyota Land Cruiser 200. Бензинові модифікації здатні подолати без ремонту до 800 000 км. При цьому, покупцеві доступний цілий ряд моторів. До першого рестайлінгу LC200 отримав бензиновий 4,7-літровий агрегат на 288 к.с. 4,6-літровий двигун, що прийшов йому на зміну, не поступається в тривалості життєвого циклу і видає до 314 к.с. Крім цього в один ряд з ними потрапив дизельний 4,5-літровий мотор.

Chevrolet Tahoe

Увірватися в ряд «японців» вдалося єдиному «іноземному» позашляховику – Chevrolet Tahoe. Відстань без капремонту така ж, як у попередника. «Американцю» не вдалося потрапити в трійку тільки через обмеженість вибору двигунів. Для нього підготували єдиний бензиновий 5,3-літровий на 324 к.с.

Nissan Patrol

Замикає список п’яти найбільш витривалих Nissan Patrol. Відстань без капітального ремонту двигуна складає в середньому 600 тисяч кілометрів. Відзначимо, що для складання рейтингу оцінювався позашляховик в кузові Y62. Для нього підготували 5,6-літровий двигун, розрахований на 405 к.с., що працює в парі з 7-діапазонною «автоматичною» КПП.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!