Опубліковано топ-5 найбільш проблемних автомобілів з пробігом

Асоціація технічного нагляду Німеччини (вона ж TÜV) представила черговий рейтинг проблемних автомобілів з пробігом.

Відкриває рейтинг Dacia (Renault) Logan. Причому відразу обмовимося, що в ТОП-5 включені тільки ті моделі, які мають відношення до нашого авторинку. Що стосується першого місця, то це автомобіль 2-го покоління у віці 2-3 років.

Індекс відмов за цією бюджетною моделлю досягає позначки в 10,4/56. Розшифруємо: 10,4% відмов при середньому пробігу в 56 000 кілометрів.

На друге місце в списку найбільш проблемних вживаних машин вийшов Volkswagen Passat у віці чотирьох-п’яти років. Дня таких «Пасатів» індекс відмов становить 19,8/90. У машин постарше (6-7 років) він ще вище – 25,3/120.

Замикає першу «трійку» антирейтингу Mazda 6. Причому відзначається, що власники цієї японської моделі стикаються з різного роду несправностями тільки на невеликих пробігах. Для двох- та трьох-річних машин індекс дорівнює 8,5/52. Ці цифри справедливі для оновленої модифікації актуально покоління «шістки», яке вийшло в 2018-м.

Четверта сходинка дісталася корейському кросоверу Hyundai Tucson. Паркетники, які досягли віку 10-11 років, «радують» власників поломками в 34% випадків при середньому пробігу 130 000 км.

Останнє п’яте місце займає нісанівський Qashqai. При досягненні віку в 10-11 років індекс відмов для цього кросовера складає 32,9/136. Найпоширеніша поломка, за спостереженнями експертів, – це підтікаюче мастило. З цією проблемою автовласники стикаються вже на другому році експлуатації.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...