Названо 5 автомобілів з надійними моторами – довго служать, рідко ламаються

Кожному автолюбителю хочеться, щоб його «залізний кінь» прослужив йому якомога довше – і це абсолютно нормально. Однак серед величезного розмаїття машин на сучасному ринку непросто вибрати модель довговічного автомобіля. Сьогодні ми вам в цьому допоможемо. Не секрет, що найнадійнішими і довговічними є машини з Німеччини і Японії. Однак і серед них є свої лідери, про яких зараз і піде мова. Отже …

Audi A4

Дуже надійний «німець». Навіть куплений з рук, він може «пробігти» 700 000 км і більше. Правда, виробник новому автомобілю гарантує всього лише 350 000 км, але зате це така гарантія, про яку взагалі не варто турбуватися: автомобіль це число кілометрів проходить непомітно і без всяких проблем. А потім може ще раз стільки ж і навіть більше того.

Toyota Camry

Навіть якщо ви придбали стару «Камрі», якій 10-15 років, вона в будь-якому випадку може прослужити вам досить довго при грамотному обслуговуванні. Цей автомобіль відрізняється не тільки надійністю двигуна, але також і довговічними гальмами і підвіскою високої міцності. Є в ньому невеликі недоліки, як то: сторонні шуми в салоні і його погана шумоізоляція, але заради переваг Toyota Camry з цим дріб’язком можна і змиритися.

Honda Civic

Читайте також Названо найпопулярніші вживані дизельні автомобілі в Україні
І знову привіт з Японії! Машина з найвищим ступенем керованості, а про її надійність і говорити не доводиться. Але ми, все-таки, скажемо. Заводська гарантія пробігу – 350 000 км, але ж це тільки гарантія! Насправді цей потенціал у цього автомобіля набагато більше. При гарному догляді на ньому можна проїхати не тільки півмільйона кілометрів, але і набагато більше.

Skoda Octavia

Ще один автомобіль-довгожитель, майже «німець» з Чехії. При дбайливому використанні його можна експлуатувати безперервно понад 15 років без найменшої шкоди для його «здоров’я». З цієї причини «Октавія» користується величезним попитом не тільки у автолюбителів, а й у таксомоторних компаній, що тільки підтверджує її надійність.

Volkswagen Polo

Цього «пана» особливо представляти не треба – надійність цього автомобіля придбала легендарний статус. Щасливий володар цієї машини з моменту придбання буде їздити на ній рівно стільки, скільки зможе її вміло обслуговувати і берегти. Тому гарантійного пробігу не вказуємо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...