30 популярних автомобілів, двигуни яких “пожирають” моторне мастило

Експерти порталу HotCars склали список із 30 легкових автомобілів, у яких спостерігається підвищене споживання моторної оливи навіть на відносно невеликих пробігах. Цікаво, що більшість таких машин виробляються німецькими автоконцернами Volkswagen та BMW.

У цьому “антирейтингу” першість належить автомобілям з турбованими силовими агрегатами серії EA888 від Volkswagen з об’ємом 1,8 або 2,0 літра. Ці ДВЗ встановлюються більшість моделей концерну, такі як Skoda Yeti, Skoda Superb і Skoda Octavia. Крім того, даними моторами обладнані Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q5, а також безліч автомобілів Volkswagen: VW Golf, VW Tiguan, VW Passat та VW Jetta.

Серед автомобілів Audi та Volkswagen особливим “масложором” виділяються моделі з ДВЗ EA837 об’ємом 3,0 літра, які були випущені в 2008 році: Audi A4/S4, Audi A5/S5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q5/SQ5, Audi Q7, та VW Touareg. Власники даних авто часто стикаються з проблемою збільшеної витрати масла через знос внутрішньої поверхні циліндрів ДВЗ і утворення відкладень на поршневих кільцях.

Ще одними німецькими авто, які зазнають труднощів зі збільшеною витратою мастила, є BMW з моторами серій N45 та N46. Наприклад, моделі BMW 3-ї серії в кузові E90 і BMW 1-ї серії в кузові E87 із цими ДВЗ починають показувати підвищене споживання оливи після пробігу близько 90 тисяч кілометрів.

Навіть японський автовиробник Toyota не залишився осторонь цієї проблеми. Один із її двигунів, що встановлюються на Toyota Corolla, Toyota Avensis і навіть на американський Pontiac Vibe, також стикається з підвищеною витратою оливи. Йдеться про ДВЗ об’ємом 1,8 літра із серії 1ZZ-FE.

У цей список машин з невдалими двигунами включені і моделі відомих корейських автогігантів Kia та Hyundai. Це авто з моторами G4KA/G4KD/G4NA, що встановлювалися на автомобілі Kia Optima, Hyundai Sonata, Hyundai Tucson, Hyundai Elantra, Kia Soul, Kia Cerato і Kia Ceed до 2017 року. Дані двигуни схильні до утворення задирів у циліндрах після пробігу від 90 тисяч кілометрів, що також супроводжується збільшенням витрати мастила.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!