30 червня Renault розповість про свої електричні новинки

Прес-служба марки запросила ЗМІ на онлайн-захід, в ході якого буде позначено основний напрямок розвиток бренду.

Лука де Мео і його команда представлять стратегію по позиціюванню Renault Group в авангарді технологій електромобілів, яка завдяки ефективному використанню інноваційних рішень і спираючись на унікальний 10-річний досвід Renault в цій області покликана зробити електромобілі доступнішими, прибутковими і популярними.

В рамках онлайн-конференції, яка відбудеться 30 червня о 12:00 за київським часом,  буде представлено докладний опис технологій електромобілів, електричних силових установок, спеціалізованих платформ, виробництва, життєвого циклу акумуляторів і розвитку модельного ряду.

Нагадаємо, всього через 3 місяці після оголошення стратегічного плану Renaulution, французький автовиробник оголосив про намір трансформуватися, перейти в новий вимір і відкрити наступну главу в своїй історії, яка дістала назву Renault Group. Це більше, ніж просто нове ім’я, у групи є переваги і амбіції, щоб голосно заявити про свою позицію на міжнародній арені: вона представлена ​​більш ніж в 130 країнах і налічує понад 170 тис. співробітників. При цьому група Renault з гордістю зберігає французьку спадщину, залишаючись вірною своїй ДНК і своєму минулому.

Новий стиль Renault Group буде поступово впроваджуватися протягом 2021 року в цифровому просторі групи, а потім і на інших носіях по всьому світу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...