3 поширені помилки водія, які призводять до поломки дверей автомобіля

Щоб забезпечити довгу безвідмовну роботу транспортного засобу, важливо дбайливо поводитися з його дверима. Експерти порталу mmr.net.ua виділили основні помилки водіїв та пасажирів, які можуть призвести до несправностей дверей в авто.

Двері автомобіля використовуються водіями та пасажирами щонайменше кілька разів на день при вході та виході з машини. Однак усі люди роблять це по-різному. В результаті деяким автомобілістам доводиться міняти замки на дверях навіть на нових машинах, тоді як інші можуть довго користуватися такими самими вживаними автомобілями, не знаючи про ці проблеми.

Насамперед, важливо уникати надто сильного грюкання дверима авто. Водії з досвідом, особливо ті, хто пересів на іноземні автомобілі, іноді можуть робити це за інерцією. Тим не менш, деякі молоді автолюбителі також нехтують обережністю і з великою силою грюкають дверима в машині, не розуміючи, що кожен такий удар прискорює зношування замків.

Навіть якщо ваша вага близько 50 кг, не варто спиратися зверху на відчинені двері автомобіля. Часто водії не звертають уваги на це, особливо при вході та виході з машини, коли спираються всією своєю масою на двері. Багато автомобілістів опираються на верхню частину відкритих дверей, наприклад, коли вони розмовляють із друзями на парковці. Важливо пам’ятати, що чим частіше ви це робите, тим швидше деталі дверей вашого автомобіля зношуються.

І ще одна згубна звичка – відчиняти двері автомобіля із зайвою силою до спрацювання обмежувача. Занадто сильне відчинення дверей до упору може викликати зношування петель і самого обмежувача, особливо якщо на вулиці сильний вітер. У будь-якому випадку, рекомендується завжди обережно поводитися з дверима та притримувати їх, щоб уникнути зайвого навантаження на механізми та, як наслідок, виникнення поломок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!