Топ-3 надійних кросовери з пробігом, які можуть проїхати без капремонту 500 тис. км.

Ціни на нові кросовери за останні кілька років зросли мало не вдвічі, так що багато охочих придбати «нульовий» SUV перекинулися на «вторинку». Але покупка уживаної машини таїть у собі безліч загадок, у тому числі наскільки міцним виявиться такий автомобіль.

Про те, які моделі можна дивитися і не боятися, що вони вимагатимуть капітального ремонту до 500 тисяч кілометрів, у матеріалі AMPERCAR.com.

Мазда СХ-5

З появою у продажу цього кросовера всі почали активно критикувати «Мазду» за дивний вибір бензинових двигунів SkyActiv-G робочим об’ємом 2- та 2,5-літра, які через свою технологічність (на той час) здавалися ненадійними.

Втім, як показав час, ці мотори стали перлиною в історії компанії, відзначившись чудовою надійністю. Приблизно так само були справи з «механікою» та автоматичною трансмісіями. При цьому з дизелем у CX-5 у Mazda трохи не вийшло, а отже, від таких машин варто триматися подалі.

Mitsubishi Outlander

Не підведе своїх власників і інший японський паркетник – Mitsubishi Outlander. Причому вибір варто робити на користь хоч і застарілого 2-літрового, але перевіреного і дуже міцного мотора 4B11. А ось з коробкою є один нюанс, який варто мати на увазі.

Спочатку «Аутлендери» продавалися з варіатором JF011E, у якого був відсутній додатковий радіатор охолодження, що призводило до перегріву трансмісії. Деякі власники встановлювали на нього охолодження самостійно, але згодом це почала робити сама Mitsubishi.

Toyota RAV4

Замикає трійку кросоверів, здатних проїхати 500 тис. кілометрів без капітального ремонту ще один улюбленець української публіки. RAV4 зарекомендував себе як дуже надійний кросовер, але тільки якщо йдеться про версії з бензиновими 2- та 2,5-літровими двигунами, тоді як дизель варто “відсунути” вбік.

З трансмісіями все також виглядало дуже непогано, тут як механіка, так і автомат проблем своїм власникам не доставляють. Єдине, що варто пам’ятати, це регулярна заміна в них робочої рідини.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!