15 нових автомобілів, які ламаються найчастіше

Незалежна споживча організація Consumer Reports склала антирейтинг надійності нових легкових автомобілів, про який ми у AMPERCAR.com далі розповімо. Для цього враховувалися результати опитування 740000 власників транспортних засобів 2016 року випуску. Вони повідомляли про всі поломки і виявлені недоліки, що виникли. Хоча всі виявлені проблеми були усунуті за рахунок дилерів, вони можуть виникнути в інших автовласників пізніше, після закінчення гарантійного терміну. І тоді вони виллються в дорогі візити на СТО. Отже, топ-15 найбільш ненадійних нових автомобілів:

 1. Chrysler 300

Оцінка за надійність великого седана Chrysler 300: -99 балів.

 

Власники седана Chrysler 300 вже помітили, що їх купівля — далеко не найнадійніший автомобіль. Серед проблем найчастіше називають: «Помилкове спрацьовування охоронної системи, поломка генератора, переривчаста робота автоматичного клімат-контролю. Бортовий комп’ютер не завжди підключає пристрої через Bluetooth, голосовий набір також працює погано. Не спрацьовує віддалений пуск двигуна. В автоматичній коробці передач передачі безладно перемикаються».

 1. Dodge Challenger

Спортивний «мускул-кар» Dodge Challenger заробив оцінку надійності: -107.

Культове купе з двома дверима не відрізняється високою надійністю. За ним помічені довільні перемикання передач, або, навпаки, їх застрягання. З мотора витікає охолоджуюча рідина, може виявитися дефектним генератор і привід вентилятора, швидко згорають індикатори повітряних подушок, з’являються проблеми з круїз-контролем. А в багажник може затікати зовні вода.

 1. Mercedes-Benz GL-Class

Оцінка надійності Mercedes-Benz GL-Class: -109.

Власники великого кросовера Mercedes-Benz GL-Class повідомляють про проблеми: «Датчики запобігання зіткненню не функціонують, не спрацьовує підсилювач, передчасно зношуються гальма, виходять з ладу електродвигуни склоочисників. Дисплей інформаційно-розважальної системи працює нестабільно. Парування телефону з Bluetooth спрацьовує через раз. Голосовий набір недостатньо «розумний». До того ж, іноді передачі «застрягають», а двигун автомобіля необхідно перепрошивати».

 1. Infiniti QX60

Оцінка надійності 5-дверного SUV: -116.

У семимісному кросовері від престижної японської марки довго не живуть датчики повітряної подушки і каталітичний нейтралізатор відпрацьованих газів. У безступеневій трансмісії CVT прослизають передачі. Салон позашляховика скрипить, а шибки і дах тремтять під час їзди.

 1. Ford Focus

Компактний автомобіль Ford Focus отримав свою оцінку надійності: -118.

Один з найбільш продаваних автомобілів Європи не відрізняється великою надійністю з механічної частини. У деяких власників по гарантії замінили погане зчеплення і усунули стукіт двигуна. Передачі перемикаються грубо, іноді з затримкою. А роботизовані коробки передач необхідно додатково перепрограмувати. Дисплей бортової комп’ютерної системи іноді «підвисає», а також пропадає звук.

 1. Cadillac ATS

Оцінка надійності Cadillac ATS: -120.

Власники скаржаться, що сенсорний екран інформаційно-розважальної системи Cadillac ATS повільно реагує і підвисає, а також на проблеми з підключенням IPod і iPhone. А на декількох машинах вже замінили поршні і шатуни в двигуні.

 1. Nissan Pathfinder

Кросовер Nissan Pathfinder отримав оцінку за надійність: -126.

Повідомлення власників про проблеми популярного японського кросовера: «Помилкове спрацьовування індикатора подушок безпеки. Також не все гаразд з трансмісією, в якій спостерігаються вібрації і стуки, які ведуть до заміни коробки передач. Переривчасте зображення з камери заднього виду. На непрацюючому автомобілі швидко сідає акумуляторна батарея. У салоні швидко псується обробка і виходять з ладу обігрівачі задніх сидінь. А зовні машини відпадають молдинги».

 1. Chevrolet Colorado/GMC Canyon

Оцінка надійності середньорозмірних пікапів концерну GM: -153.

Пікапи Chevrolet Colorado і GMC Canyon випускаються на одній платформі і водії обох моделей скаржаться на одні і ті ж проблеми: не працює дисплей інформаційно-розважальної системи та модуль системи OnStar, автоматичний клімат-контроль працює погано, передачі перемикаються грубо і з затримкою, а вся машина скрипить і гримить.

 1. Ram 2500

Величезний пікап вантажопідйомністю 3⁄4 тонни не можна назвати еталоном надійності. У машин з невеликим пробігом спостерігаються протікання в системі живлення дизельного двигуна, втрати повітря з пневмосистеми, виходять з ладу датчики NOx. У салоні швидко гаснуть лампочки освітлення і виходить з ладу екран бортової комп’ютерної системи.

 1. Chevrolet Suburban/GMC Yukon XL

Рейтинг надійності позашляховика Chevrolet Suburban: -154.

У найбільшого американського позашляховика далеко не все гаразд: протікає люк на даху, двигун вібрує, розсипаються облицювальні панелі. Антени системи GPS виходять з ладу, а бортовий комп’ютер потрібно заново налаштовувати.

 1. Chevrolet Corvette

Спортивний Corvette отримав оцінку за надійність: -178.

У одного з найбажаніших американських автомобілів зустрічаються такі неполадки: не працює екран інформаційно-розважальної системи, автоматичний клімат-контроль, виникають проблеми з GPS. Також у машин швидко зношуються гальмівні колодки, а у кабріолетів скрипить складаний верх.

 1. Jeep Cherokee

Оцінка за надійність кросовера Jeep Cherokee: -250.

Нова 9-ступенева автоматична коробка передач Jeep Cherokee спрацьовує ривками і вимагає додаткової комп’ютерної настройки. Електронний блок управління новими бензиновими двигунами також потрібно перепрошивати. Іноді в нових автомобілях підтікає масло, скрипить приладова панель, вібрує карданна передача, а люк на даху, сидіння і двері встановлені з зазором і тому стукають. Також «підвисає» сенсорний екран бортової системи.

 1. Cadillac Escalade

Оцінка надійності Cadillac Escalade: -256.

У великого позашляховика Cadillac Escalade бувають проблеми з вібрацією трансмісії. Також, періодично не відповідає сенсорний екран бортової системи, не працює камера заднього виду, система попередження про зіткнення, система, що стежить за дорожньою розміткою. Зустрічаються неполадки клімат-контролю.

 1. Ford Fiesta

Оцінка надійності Ford Fiesta: -267.

Субкомпакт Ford Fiesta, виявляється, один з самих ненадійних автомобілів. У нього безліч проблем з механічної частини: зчеплення вимагає налаштування або заміни, часто «вибиваються» передачі. А якщо на машині стоїть «коробка» автомат, то вона галаслива, а передачі перемикаються грубо, з ривками. Її потрібно перепрограмувати або навіть замінювати. Ще часто виходить з ладу паливний насос. А крім проблем з «залізом», у машини буквально «розсипається» облицювання.

 1. Fiat 500L

У компактного мінівена Fiat 500L найнижча оцінка за надійність: -276.

Модний субкомпактвен сербської збірки ламається частіше за інші автомобілі. Його власники повідомляють про типові проблеми: зламалося радіо, підвисає дисплей інформаційної системи, не працює камера заднього виду, бортовий комп’ютер не розпізнає голосові команди. Акумуляторна батарея автомобіля швидко виходить з ладу, перегорають лампочки покажчиків поворотів. На машинах з невеликим пробігом рвуться кермові тяги, виходять з ладу турбокомпресори, виходять з ладу датчики, перестають перемикатися передачі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!