За якими ознаками можна розпізнати старий бензин

Та скільки можна зберігати бензин та дизельне пальне

Бензин можна зберігати від 3 до 6 місяців, а дизельне пальне (ДП) – від 6 до 12 місяців. При цьому є кілька ознак, за якими можна розпізнати старе паливо. Про це розповіли у своєму матеріалі OBOZ.UA.

Якщо пальне старе, то воно може мати неприємний запах, забруднення або воду в складі. Також може знизитися ефективність палива і збільшитися викиди шкідливих речовин.

Крім того, таке паливо можна розпізнати по консистенції. Справа в тому, що старий бензин може бути густішим або тоншим за звичайний бензин.

Ще один спосіб – поведінка двигуна. Так, якщо двигун працює нестабільно, то це може бути ознакою старого або низькоякісного палива. Тож якщо паливо зберігалося довше за рекомендований термін, то його потрібно перевірити на стан і якість.

Старий або низькоякісний бензин може бути небезпечним для авто, оскільки він може призвести до нестабільної роботи двигуна, зменшення потужності та збільшення викидів шкідливих речовин. Також, якщо бензин містить забруднення або воду, це може призвести до забруднення системи паливоподачі та пошкодження деталей двигуна. Крім того, старий бензин може втратити свої властивості та стати менш ефективним, що може призвести до збільшення витрат палива.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!