Незабаром порушників на українських дорогах ловитимуть автомобілі-“фантоми”, але поки мало хто знає про принципи їх роботи.
Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький більш детально розповів на своїй Facebook-сторінці про роботу таких патрулів.
За його словами, мета автомобілів-“фантомів” запобігти правопорушення і запобігти можливим негативним наслідкам на дорозі, а не притягнути до відповідальності як можна більшу кількість водіїв.
“Сама наявність цих автомобілів на дорозі і розуміння водіїв, що такий автомобіль може так само рухатися в потоці транспорту, і відреагувати на правопорушення в разі виявлення, дисциплінує водіїв дотримуватися правил дорожнього руху”, – уточнив він.
Читайте також Mercedes має намір скласти конкуренцію Tesla з виробництва електричних авто
Представник поліції зазначив, що такі автомобілі фіксують правопорушення як у напрямку свого руху, так і в зустрічному напрямку. У разі фіксації порушення, включаються спеціальні сигнали синього і червоного кольору та автомобіль порушника зупиняється. Після цього водія притягають до відповідальності.
Поліцейські, які несуть службу в “фантомах”, будуть перебувати у форменому одязі, з усіма атрибутами.
Також він показав роботу “фантомів” на практиці:
Навіть якщо батарея, встановлена на автомобілі, є найнадійнішою і найдорожчою, згодом вона неминуче почне деградувати…
З наближенням зимового сезону українські водії мають уважно підходити до вибору шин для своїх автомобілів.…
Український автомобільний ринок поповнюється новими моделями хетчбеків, що поєднують стиль, динаміку та функціональність. Експерти ресурсу…
Bentley офіційно анонсувала випуск нового компактного електричного кросовера, який стане другим SUV у лінійці британського…
Київ отримає подарунок від міста-побратима Берліна – двоповерховий автобус MAN A39 Lion's City DD. Ця…
Попри те, що більшість водіїв уникають транспортних засобів зі скрученим пробігом чи історією пошкоджень, автомобілі…