Англійське видання WhatCar склало свій рейтинг «б/у-шних» кросоверів, на які варто звернути увагу. Обмеження за бюджетом – до 12 тисяч євро! Ось, що із цього вийшло. Читайте на AMPERCAR.com, топ-10 вживаних SUV.
Якщо порівнювати Мазда CX-5 першого покоління з тогочасним Ніссан Кашкай, то Мазда значно азартніше їздила, і взагалі налаштування її шасі були на висоті. Також вона була надійніша та мала трохи більший багажник, тому відразу полюбилася прихильникам кросоверів.
Задні сидіння цього кросовера досить широкі, щоб там могли з відносним комфортом сидіти три людини, чого не можуть запропонувати деякі конкуренти. Також ви знайдете хороше оснащення і і класний дизайн у СХ-5.
За:
Проти:
Попереднє покоління Кіа Спортедж дещо консервативніше в дизайні, ніж те, яке скоро дебютує в Україні. Зате все одно всіма любиме і не просто так: тут вам і надійні агрегати, і практичний підхід, і хороша гарантія. Попри презентацію нової генерації, в автосалонах досі продається попередня версія. Щодо зразків 2015 року, то такі можуть втиснутись у вказаний бюджет в 12 тисяч євро, при чому у вас буде ще багато років спокійної їзди, якщо автомобіль був у турболтивих руках раніше.
За:
Проти:
Хонда CR-V в першу чергу призначався на тих, хто бажає залишатися на асфальті, а не кататися бездоріжжям. Втім, цей японський SUV єдиний з класу середньорозмірних кросоверів серед усіх моделей у рейтингу. Він найпросторіший всередині, дуже надійний в експлуатації та досить ощадливий з 1,6–літровим дизельним двигуном. Зазначується, що піонера середньорозмірних кросоверів можна знайти й в кращому стані, якщо трохи додати до вказаного бюджету.
За:
Проти:
Сузукі Ігніс це один із найменших кросоверів, які існують, але разом з тим один з найкращих за свою ціну. За 12 000 євро можна придбати екземпляр з невеликим пробігом та гігантським запасом надійності.
Ба більше, мініатюрні розміри роблять Ігніс ідеальним для переселеного мегаполісу, при цьому всередині нього є місце для чотирьох дорослих і цілком хороший салон. Якщо потрібен стильний маленький позашляховик для їзди містом, Ignis має бути першим у вашому переліку. А тим, кому треба всюдихід для вилазок у ліс – підійде версія 4х4.
За:
Проти:
Фольксваген Тігуан зайняв би дещо вище місце в рейтингу, якби вихідний бюджет був трохи більшим. За вказані вище гроші можна придбати рестайлінгові екземпляри першого покоління моделі.
Хоча дизайн Тігуана насправді дуже симпатичний, але з роками він просто вже «приївся» – не цікаво. Тим не менше, це практична, якісна і вишукана річ, яка також має звичайні високі стандарти салону Фольксваген. Загалом, дуже бажаний і заслужено популярний кросовер.
За:
Проти:
Харизматичний як для Шкоди зовнішній вигляд, великі колісні арки, високі рейлінги на даху та облицювання нижньої частини кузова із нефарбованого пластику надають моделі Єті особливий антураж. За слов’янським обліком Шкоди Єті ховається практичний просторий салон, чудова ергономіка та гідна якість усього, що тільки можна. Вдала лінійка двигунів та доступність версій 4х4 подарують впевненість за рулем та у завтрашньому дні також. Тим більше, що за зазначеного бюджету можна придбати один з останніх Yeti Outdoor.
За:
Проти:
Рено Каптур першого покоління був найбільш продаваним субкомпактним кросовером у Європі 2016 року. Рено традиційно підкуповував клієнтів стильним дизайном та чудовою плавністю ходу. Лінійка моторів Каптура пропонує хороший вибір від малооб’ємних турбованих бензинових до економних дизельних агрегатів. За згаданий бюджет можна знайти екземпляри, наприклад, 2017 року випуску.
За:
Проти:
За 12 000 євро можна на вторинному ринку можна купити або рестайлінговий Дастер 1 покоління, або «дорест» 2 генерації. У будь-якому разі технічно це дуже схожі машини, проте, звісно, бажано в першу чергу шукати актуальне покоління – у ньому виправлені ергономічні слабкості та покращений функціонал, що логічно.
Для тривалих мандрівок на Дастері краще їхати вчотирьох, для 5 людей буде малувато місця, особливо, якщо врахувати речі. Інтер’єр Дачії, можливо, не найвищої фешенебельності, зате якісно зроблений і готовий до жорсткої експлуатації у тому числі.
За:
Проти:
Ніссан Кашкай був піонером всього класу компакт-кросоверів, коли з’явився на ринку ще у 2008 році. Друге покоління моделі, яке прийшло у 2014 році, тільки ще більше розкрутило продажі моделі по всьому світу. Японський кросовер практичний, зручний та просторий всередин. Є лиш один сумнівний момент – це надійність Кашкая, зокрема версій з «варіатором». Якщо ж бюджет у 12 тисяч євро вас не обмежує, то скоро в Україну прибуде зовсім нова, третя генерація Qashqai 2022.
За:
Проти:
Сузукі Вітара випускається з 2015 року, тому на ринку вживаних машин поточне покоління представлено достатньо. За 12 тисяч євро спокійно можна знайти хороший екземпляр, тим паче, що навіть значні пробіги японському кросоверу дають легко – надійність тут максимальна.
Одна з переваг Сузукі – можливість оснащення будь-якої моделі повним приводом, при чому як з «автоматом», так і з механічною трансмісією. Також Вітара пропонує такий рідкісний у своєму класі стриманий дизайн та консерватизм, при цьому не жертвуючи практичністю та комфортом.
За:
Проти:
Через постійне зростання цін на бензин багато українців стали масово встановлювати ГБО на свої автомобілі.…
В нашу країну приїхав новий Mercedes-Benz eSprinter. Електричний фургон помітили в українські столиці. Про це…
Експерти давно не просто рекомендують міняти на зиму шини в автомобілі, а й попереджають, що…
Під час вибору автомобіля досвідчені покупці враховують такий важливий критерій, як ліквідність. Деякі моделі швидко…
Новий Renault Twingo E-Tech вже встиг порадувати вартістю, що не перевищить 20 000 євро, ще…
Від початку війни чимало українських водіїв виїхало до Польщі. Однак, звикнувши до відносно м'яких ПДР…