Новий недорогий сімейний кросовер Skoda показали на свіжих фото

Новий кросовер Skoda Kodiaq 2024 модельного року раніше представили офіційно. Це відносно недорогий практичний автомобіль для великої родини. Тепер автомобіль показали у деталях на свіжих фото.

OBOZ.UA нагадує, що сімейний кросовер Skoda Kodiaq 2 покоління вже став на конвеєр. Модель сильно перетворилася, стала більшою і брутальнішою на вигляд. Цьому сприяє новий дизайн Skoda Kodiaq, який дистанціює машину від попередника.

Увагу привертають переосмислена дворівнева світлотехніка спереду та ефектні задні ліхтарі. Ефектною виконали нову лінію скління, гострі лінії та великі повітрозабірники.

Салон Skoda Kodiaq 2024 виглядає преміально. З’явилися три шайби у нижній частині. Вони відповідають за регулювання гучності аудіосистеми та роботу кліматичної установки. Інформація відображається на компактних цифрових 1,25-дюймових дисплеях.

Автомобіль отримав різні силові установки: бензинові двигуни об’ємом 1,5 л (148 к.с.), 2,0 л (201 к.с.) та дизельний 2,0 л (148 і 190 к.с.). Також уперше в лінійці з’явився гібридний Skoda Kodiaq із силовою установкою на 201 к.с. Такий кросовер може проїжджати до 100 км виключно на електротязі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!