Фахівці відзначили два підходи до прогріву машини.
У першому випадку водії менше шкодять екології, а в другому самому автомобілю та його вузлам.
Так, у першому випадку взагалі не треба гріти двигун і рух можна починати відразу ж після запуску, не давши маслі вийти на робочу температуру і просочитися у всі масляні канали. Деякі вітчизняні журналісти навіть погоджуються з таким підходом.
Зазначається, що рух водій починає лише після того, як пристебне ремінь безпеки, перевірить налаштування дзеркал та сидіння. Цього часу, на думку Васильєва, таки вистачає для вирівнювання тиску в системі мастила. Вважається, що сучасному двигуну для цього достатньо лише 30 секунд.
У другому випадку досить зачекати 4-5 хвилин, поки двигун вийде на робочу температуру, масло просочиться до всіх вузлів, які потребують змащення, а електроніка знизить обороти двигуна до стандартних.
При цьомуексперт додав, що поки температура рідини, що охолоджує, не досягне номінального значення, не варто навантажувати двигун різкими прискореннями і гальмуваннями.
Перший час потрібно рухатися в спокійному режимі, не завалюючи стрілку тахометра, поки мотор набере робочу температуру.
Правила поїзду автомобілями перехресть – одне з ключових знань для водіїв-початківців та кермувальників зі стажем. Перехрестя є…
На вторинному авторинку в Україні представлений надійний японський кросовер марки Honda. Йдеться про модель Pilot…
Автолюбителі-початківці, як правило, добре обізнані про те, що регулярна заміна моторної оливи, фільтрів і гальмівної…
Фахівці Інституту досліджень авторинку зібрали інформацію з мобільних додатків провідних операторів мережевих електрозарядних станцій в…
Автомобільний гігант Audi анонсував оновлення для свого електричного спортивного седана E-tron GT, які будуть доступні…
Німецький автогігант Mercedes-Benz анонсував розробку інноваційної сонячної фарби, яка може стати революційним рішенням для електромобілів.…