Volkswagen продовжує розширювати лінійку спортивних електромобілів GTI. Після нещодавньої презентації ID. Polo GTI на дорогах Німеччини помітили новий заряджений хетчбек, який, за попередніми даними, вийде на ринок під назвою ID.3 Neo GTI, пише electrek.co.
Прототип уже проходить дорожні випробування практично без камуфляжу. Зовні новинка відрізняється від стандартного ID.3 Neo спортивнішими бамперами, продуктивнішою гальмівною системою та унікальними колісними дисками. При цьому модель збереже задній привід, що є рідкістю серед сучасних електромобілів такого класу.

Очікується, що електричний GTI отримає найпотужніший електромотор Volkswagen із віддачею 240 кВт або 322 к.с. Для порівняння, новий ID. Polo GTI оснащений двигуном на 222 к.с. і розганяється до 100 км/год за 6,8 секунди.
Базовий Volkswagen ID.3 Neo запропонують у трьох версіях потужністю від 167 до 228 к.с., а максимальний запас ходу з батареєю на 79 кВт·год сягатиме 630 км за циклом WLTP. Через потужнішу силову установку GTI-версія може отримати дещо менший показник автономності.

Офіційна презентація стандартного ID.3 Neo запланована на липень, а дебют спортивного GTI очікується до кінця року. У салоні новинки з’являться спортивні сидіння, фірмове кермо GTI, цифрова панель приладів і оновлена мультимедійна система з фізичними кнопками керування.
