Genesis працює над новим флагманським електричним кросовером GV90, який стане найбільшим автомобілем в історії бренду. За попередніми даними, новинка буде не просто преміальною версією Kia EV9 чи Hyundai IONIQ 9, а значно більшим і розкішнішим автомобілем, розповідає motor.es.
Шпигунські фото свідчать, що Genesis GV90 матиме довжину близько 5,2 метра. Таким чином він перевершить Kia EV9 і за габаритами наблизиться до великих преміальних SUV на кшталт Mercedes-Benz GLS. Очікується, що ширина автомобіля становитиме близько двох метрів, а висота — приблизно 1,8 метра.

У салоні виробник зробить ставку на комфорт і технології. Кросовер отримає великий вигнутий дисплей, новий інтерфейс Connect W на базі операційної системи Pleos Connect OS та оздоблення у фірмовому стилі Genesis. Також очікується просторий трирядний салон із сімома місцями.

Однією з найцікавіших особливостей стануть задні двері з протилежним напрямком відкривання, як у Rolls-Royce. Вони матимуть електропривід і раніше вже були продемонстровані на концепті Neolun, який Genesis показала у 2024 році.
Офіційна дата прем’єри GV90 поки не оголошена. Водночас модель вже називають майбутнім флагманом електричної лінійки Genesis, який має скласти конкуренцію найбільшим і найдорожчим SUV преміумсегмента.
