Фахівці назвали 3 надійні автомобілі, які власники не продають навіть після 10 років експлуатації

Серед автомобілістів є категорія людей, які вважають за краще не міняти машину, якщо вона влаштовує їх за характеристиками і, що найголовніше, не ламається. Експерти порталу mmr.net.ua, проаналізувавши статистику продажів на вторинному ринку, дійшли висновку, що більшість таких автомобілів – це машини, випущені популярними японськими брендами.

Фахівці назвали 3 седани, які найчастіше залишаються в руках одного й того ж власника понад 10 років після покупки новим в автосалоні.

Відкриває рейтинг Toyota Camry. Багато автомобілів сьомого покоління зразка 2010 року досі експлуатується першими власниками. Під капотом таких машин встановлювалися мотори об’ємом 2,4 та 3,5 літри, які працювали у парі з класичним автоматом. Ресурс силових агрегатів та трансмісій Toyota Camry сягає 500 тисяч км без необхідності капітального ремонту.

На другому місці опинилася Honda Accord, яка є прямим конкурентом Toyota Camry. Автомобілі схожі на характеристики. При цьому Accord позиціонується як спортивніша модель, що дозволило виробнику залучити молодіжну аудиторію. Машини 8-9 покоління з моторами об’ємом 2,0 і 2,4 літра досі радують своїх власників.

Замикає список Lexus ES. Преміальний седан побудований на тій самій платформі, що і бестселер Toyota Camry. Автомобіль має аналогічну моторну гаму та такі ж трансмісії. Однак Lexus ES перевершує “Камрі” у розмірах і відрізняється більш максимальним набором додаткових опцій, дуже якісними матеріалами оздоблення інтер’єру та посиленою шумоізоляцією салону.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!