У листопаді 2021 року Державна виконавча служба почала вилучати автомобілі у водіїв, які часто порушують правила дорожнього руху та при цьому відмовляються сплачувати штрафи. За словами Андрія Гайченка, заступника міністра юстиції з виконавчої служби, на сьогоднішній день у боржників вилучено близько 200 автомобілів.
Про це він розповів в інтерв’ю агенції Укрінформ, передає MallEx .
«Найбільше випадків вилучення автомобілів у Харкові та Києві. З Харкова, власне, ми почали, бо там сталися найрезонансніші ДТП, що й стало поштовхом до цієї ініціативи», — зазначив Гайченко.
Поки що жодного з вилучених автомобілів не реалізовано, оскільки більшість машин власники повернули собі, погасивши заборгованості зі штрафів. При цьому борги, як уточнив замміністра юстиції, можуть бути різними, десять, двадцять, п’ятдесят і навіть сто тисяч гривень.
Найбільша сума, погашена боржником за накопичені штрафи за порушення правил дорожнього руху, становить близько 150 тисяч гривень. Одна людина «назбирала» 150-200 штрафів! І уявіть собі: все за перевищення швидкості. Хіба це не спосіб життя?», — додав Гайченко.
Водії з України, які перебувають у Польщі, стикаються з більш суворою системою штрафів та покарань…
Вибір сімейного автомобіля часто пов'язаний з балансом між надійністю, місткістю та доступністю. Моделі 2010-х років…
На Токійському автосалоні 2025 року Mitsubishi продемонструвала три позашляхові концепти: Outlander PHEV Night Seeker, Delica…
Варто лише одометру наблизитися до заповітної цифри 100 000 км, як у водіїв ніби спрацьовує…
У центрі Львова викликали ажіотаж одразу два рідкісні шестиколісні позашляховики Mercedes-AMG G63 6X6. Фотографії автомобілів,…
У 2024 році на ринок України надійшло понад 222,1 тисячі старих автомобілів, що на 4%…