Гідропідсилювач керма став практично нормою у світі сучасних автомобілів. Він допомагає краще справлятися з керуванням транспортним засобом, не вимагаючи зусиль при поворотах.
Однак деякі водії, самі того не знаючи, знижують ресурс роботи цього агрегату своїми неправильними діями. Власник мережевого автосервісу розповів, чому кермо не можна вивертати до упору, пише Wheel News.
Так, у системі кермового управління циркулює спеціальна рідина, яка дозволяє крутити кермо легко. При цьому вона тисне на поршень, який розташовується в силовому циліндрі, це рухає рульову рейку і машина повертає.
Якщо вивернути кермо до упору і утримувати його в такому положенні, рідина натискає на поршень, тиск в системі стає високим, в результаті чого всі компоненти системи зазнають підвищеного навантаження. Через часто виникає розрив сполучних шлангів.
Експерт зазначає, що, якщо кермо знаходиться в такому положенні лише кілька секунд, жодних проблем і пошкоджень не виникне. Однак при вивороті протягом тривалого часу це неминуче відіб’ється на роботі системи. Якщо така ситуація все ж таки відбулася, необхідно вивернути кермо в іншу сторону, щоб знизити тиск у системі. Це дозволить уникнути розриву шлангів, хомутів, а також підвищеного зношування насоса гідропідсилювача.
Сьогодні автомобілі на механіці поступово відходять у минуле, але на вторинному ринку ще достатньо таких…
Американський портал Jalopnik провів масштабне дослідження, щоб визначити, які мотори сучасних автомобілів викликають найбільше нарікань.…
Відтепер українські водії, які порушують правила дорожнього руху, отримуватимуть сповіщення про штрафи через застосунок «Дія» з…
Згідно з даними дослідження iSeeCars, деякі марки автомобілів значно частіше беруть участь в аваріях із…
У Китаї відбулася прем'єра бюджетного пікапа Nissan-Dongfeng Z9, створеного в рамках співпраці японського автовиробника Nissan…
На автомобільних аукціонах США значно знизилася вартість найпопулярніших моделей Ford Escape (американський аналог Kuga). Наразі…