Експерти розповіли, чи можна не сплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху і чим загрожує така несплата штрафу.
Після отримання постанови про накладення штрафу, водій має можливість обрати один з двох варіантів: або оскаржити штраф у встановленому порядку або оплатити його. На оскарження передбачено 10 календарних днів, на оплату – 15 календарних днів.
Якщо водій оскаржує штраф, то оплачувати його не потрібно до вирішення питання в суді чи іншому органі, куди подано скаргу.
Якщо ж водій не оскаржує штраф, то відповідно він повинен його оплатити. У разі несплати штрафу у передбачений строк, постанова передається на примусове стягнення до відділу виконавчої служби. І тоді починаються всі негативні наслідки.
У порядку примусового виконання постанови з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу і витрати на виконавче провадження. Однак це ще не всі проблеми, які можуть виникнути в таких ситуаціях.
Так, виконавча служба може накласти арешт на кошти, які є на банківських рахунках боржника, арештувати на рухоме чи нерухоме майно і навіть обмежити у праві виїзду за кордон.
Втім, якщо порушник не має ні банківських рахунків, ні майна, не працюєте офіційно і не планує за кордон, то кошти з нього стягнути не зможуть.
Kia раніше офіційно представила новий кросовер, який позиціонується як доступний конкурент Toyota RAV4 та інших…
Японська корпорація Honda працює над створенням батарей нового покоління для електромобілів. Їхнє серійне виробництво планують…
Audi представила оновлений електричний спортседан e-tron GT 2025 з покращеними батареями, силовими установками та шасі.…
Зусилля Xiaomi завоювати своє місце на конкурентному ринку електромобілів Китаю добре помітні. Компанія активно нарощує…
Volkswagen офіційно оголосив ціни на новий електричний фургон e-Transporter, який готовий скласти конкуренцію Ford e-Transit…
Kia вже натякала на швидкий вихід GT-версії великого сімейного позашляховика Kia EV9, і ось зараз…