Державна податкова служба анулювала ліцензії на роздрібну торгівлю для 53 станцій мережі АЗС «Авантаж». У компанії стверджують, що це «помста» податківців, але є й інша версія того, що відбувається.
Про масове закриття АЗС повідомили в «Авантажі» і заявили, що податкова служба йде проти закону і «карає компанію за низькі ціни», інформує Znaj.ua.
А ось голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетьманцев стверджує, що «Авантаж» приховує свій прибуток і не сплачує податки державі, тож АЗС і вирішили закрити. На даний момент не працює вже більше 50% всіх автозаправних станцій компанії, а їх всього 101.
Директор консалтингової мережі А-95 Сергій Куюн дотримується такої ж думки і каже, що АЗС сильно заборгували за податками, адже нові станції в країні відкривають, а прибутку нібито немає.
«Згідно зі статистикою, прибутку у цієї групи немає. Ось тільки питання: де вона тоді бере гроші на нові величезні АЗС? Минулого тижня запустили чергову, на стадії будівництва ще, кажуть, мінімум три. Це 150- 250 млн грн», — висловився він.
При цьому «Авантаж» продовжує працювати, незважаючи на відміну ліцензії, за словами Куюна. Цим АЗС порушують закон, за що їм загрожує штраф.
Chery представила свій новий преміальний кросовер Omoda C9, який стане флагманом бренду на європейському ринку.…
Седани продовжують залишатися популярним вибором для міських поїздок завдяки їх комфорту, безпеці та зручності управління.…
Останніми роками в Україні популярний імпорт вживаних автомобілів зі США. Так звані «битки» після ДТП…
Водіїв в Україні поліція час від часу штрафує за пошкодження лобового скла, хоча юристи і…
Багато хто вважає Honda CR-V четвертого покоління чи не ідеальним кросовером на вторинному ринку —…
Ринок перепродажу автомобілів в Україні опинився у стані повної стагнації. Хакерська атака на державні реєстри,…