Компанія Motiv Power Systems, що займається розробкою та випуском автомобільної електроніки, показала роботу своєї системи курсової стабілізації. При цьому як зразок обрали шкільний автобус, хоч і трохи незвичайний.
Компанія Motiv Power Systems повідомила про створення першої у світі системи ESP для середньорозмірної комерційної техніки. Свою технологію вони показали на ділі у рамках «лосиного тесту». Окрім цього, тестований автобус був не звичайним, а електричним.
Нагадаємо, що “лосиний тест” – випробування автомобілів на стійкість під час екстремальних маневрів. Тест перевіряє, як автомобіль поводиться при різкому об’їзді раптово виниклої перешкоди. У Швеції, де вперше і вигадали таке випробування для автомобілів, цей тест називається «тест об’їзного маневру» (Undanmanöverprov). Тест отримав всесвітню популярність і неформальне ім’я в 1997 році, коли кореспондент одного зі шведських автомобільних журналів перевернув Mercedes-Benz A-Class, тоді як “Трабант” чудово пройшов тест. На запитання «Для чого?» кореспондент відповів газеті: “щоб перевірити, як машина об’їжджає лося”. Внаслідок цього німецький автовиробник змушений був доопрацювати велику партію машин, втративши 250 млн доларів, і наступного року модель виправдала свою марку.
Як зазначається, батарея електрокара сильно збільшують масу транспортного засобу, особливо в порівнянні з тією ж моделлю з ДВЗ. Першими серійними носіями системи ESP компанії Motiv Power Systems повинні стати моделі, розроблені на платформі Ford F-59 наступного року. Але це не завадило потужному автобусу подолати випробування на швидкості близько 112 км/год.
На думку переважної більшості водіїв в Україні, зовнішній вигляд їхніх транспортних засобів є суто їхньою…
Вибір авто часто зводиться до головного питання: наскільки він надійний? Надійність є ключовим фактором, адже від неї…
Під час експлуатації зимових шин водії часто виявляють, що в протекторі застряє безліч каменів різних…
В українській столиці помітили новий Cadillac Lyriq 2023 року випуску. Світлини електричної моделі опублікували на…
В Україні поліції заборонено зупиняти автомобілі на власний розсуд без конкретної причини. Але це зовсім…
Автомобільні дзеркала можуть бути плоскими, сферичними та асферичними, і кожен тип має свої плюси і…