Із 2009 року компанія Tesla заробила $9 млрд шляхом продажу регулятивних кредитів іншим автовиробникам, що виготовляють автомобілі з традиційними двигунами і не виконують норми щодо викидів забруднювачів, які встановлені регулятивними органами.
Як відомо, правила викидів лише посилюються. Так, ЄС встановив більш суворі цілі щодо викидів автомобілів, починаючи з наступного року.
Отже, уповільнення електрифікації автотранспорту іншими автовиробниками гарантує, що регуляторний кредитний бізнес компанії лише процвітатиме.
За словами аналітиків, цей бізнес майже не несе додаткових витрат, тому продаж прав на викиди є фактично чистим прибутком американського виробника електроавто.
Tesla, яка завдяки своїм електромобілям виходить на ринок з низьким рівнем викидів, має надлишок «регулятивних кредитів». Інші виробники, які перевищують норми за викидами можуть купити у Tesla невикористані права на викиди, щоб відшкодувати свої перевищення та уникнути великих штрафів, зазначають експерти.
Раніше ми писали про те, що в Україні різко подешевшали вживані електромобілі Tesla.
Нагадаємо, на тлі падіння попиту, Tesla змушена тимчасово знизити ціну на свої електрокари Model Y в США.
На автосалоні у Лос-Анджелесі компанія Kia представила оновлений Sportage для північноамериканського ринку. Дизайн моделі вже…
Багато автолюбителів навіть не замислюються, які ризики таїть у собі відмова від заміни зливної пробки…
Інтервали заміни моторного масла визначені у сервісній книжці кожного транспортного засобу. Але багато автомобілістів радять…
На думку переважної більшості водіїв в Україні, зовнішній вигляд їхніх транспортних засобів є суто їхньою…
Вибір авто часто зводиться до головного питання: наскільки він надійний? Надійність є ключовим фактором, адже від неї…
Під час експлуатації зимових шин водії часто виявляють, що в протекторі застряє безліч каменів різних…