Водії зі стажем знають, що перед холодами треба обпалити свічки запалювання, інакше в мороз не заведеш.
Відповідно до сучасних стандартів, свічки запалювання можна виключно замінювати, але досвід підказує: все трохи по-іншому.
Як відомо, чистити свічку абразивом не можна, а терти ганчіркою – марно. Варіантів, власне, два: або хімія, або вогонь. І тут досвід робить свою справу – треба б поєднати гаряче з м’яким.
Обладнавши невелику ємність з ортофосфорної кислотою – кілька десятків гривень на будівельному ринку – розпалюємо свічку пальником – до бурого світла і опускаємо в хімію, намагаючись при цьому не надихатися парів. Пара проходів цим шляхом дасть вельми помітний результат: свічка очиститься, а двигун стане працювати більш стабільно. Крім того, подальша експлуатація дозволить відзначити і істотне зниження витрати пального – заключний елемент системи запалювання очищений та відновлений.
Інші гаражні секрети, на жаль, більш недоречні, адже автомобілі стали складнішими і розумнішими. Однак деякі поради досі застосовні, а їх використання дозволить за рік зекономити вельми приємну суму.
Автомобільні штрафи в Україні є найпоширенішим покаранням для водіїв за порушення ПДР. Водночас багато хто…
У парламенті зареєстровано законопроект, який дозволить позбавляти водіїв права керування за повторне порушення правил обгону…
На автосалоні в Лос-Анджелесі відбулася прем'єра Kia EV6 2025 модельного року. В рамках оновлення повністю…
Toyota розширює свій модельний ряд електромобілів, представивши великий седан під індексом bZ7. Ця модель була…
BMW готується представити сьоме покоління M3 у 2028 році, пропонуючи покупцям вибір між класичним рядним…
Незважаючи на аномально теплу погоду, зима з кожним днем стає все ближче, а разом з…