Головною новинкою Женевського автосалону, звичайно ж, став серійний хетчбек Renault 5. Але є й інші світові прем’єри. Одна з них грає в одному класі з французькою “п’ятіркою” – це компактний хетчбек MG3 третього покоління. Він став основою масштабної експозиції бренду MG, який хоч і належить китайському концерну SAIC, але старанно намагається закріпитись на міжнародному ринку.
MG3 другого покоління відверто затримався на конвеєрі: цей хетчбек дебютував ще в 2011 році, а масштабне оновлення відбулося в 2017-му. У самому Китаї «трійку» вже давно зняли з продажу, але продовжують випускати для експорту до Великобританії та низку азійських країн. Новий хетчбек розроблений з прицілом на ринок всього Старого Світу — і з урахуванням місцевих переваг.
MG3, як і раніше, відноситься до традиційного класу B, хоча габаритні розміри підросли: довжина – 4113 мм, ширина – 1797 мм, висота – 1502 мм. Колісна база – 2570 мм проти 2520 мм у попередньої моделі. Об’єм багажника – 293 літри. В основі лежить просте шасі з напівзалежною задньою підвіскою, але налаштування обіцяє бути драйверським.
Електричної версії у MG3 не буде, адже цю нішу закриває трохи більший хетчбек MG4. «Трійка» дебютувала в Женеві в єдиній версії Hybrid+. Під плюсом мається на увазі акцент на електричну частину, яка виявилася потужнішою і продуктивнішою за бензинову. Чотирьохциліндровий атмосферник 1.5, що працює за економічним циклом Аткінсона і має термічну ефективність 41%, видає лише 102 к.с. та 128 Нм. А тяговий електромотор, який вбудований у триступінчасту автоматичну коробку передач, розвиває 136 к.с. та 250 Нм.
Пікова потужність системи – 194 к.с., але при звичайній експлуатації налаштуваннями передбачено чіткий «розподіл»: розганяється MG3 переважно на електротязі, а для підтримки швидкості використовується ДВЗ. Час прискорення до “сотні” – 8,0 с, а з 80 до 120 км/год передньопривідний хетчбек розганяється за п’ять секунд. Максимальна швидкість – 170 км/год.
Також особливість системи Hybrid+ – збільшена тягова батарея. Відносно, звичайно: 1,83 кВт·год дійсно більше, ніж 1,2 кВт·год у Renault Clio і 0,76 кВт·год у Тойоти Yaris, але на тлі гібридів, що заряджаються, це все одно мало. Тому підключення до розетки у MG3 не передбачено, для заряджання батареї встановлено окремий генератор із приводом від ДВЗ. Про чисто бензинові версії мови поки немає.
Вже в базовій комплектації MG3 має віртуальні прилади (7 дюймів) та медіасистему iSmart (10,25 дюйми) зі штатним навігатором. Також є кондиціонер та камера заднього виду. Серед опцій – “шкіряний” салон, камери кругового огляду та адаптивний круїз-контроль MG Pilot з функцією утримання у смузі.
Випускатимуть MG3 у Китаї, і перші поставки на європейський ринок заплановані на червень. Щодо ціни, то поки що позначено лише стартовий орієнтир: близько 20 тисяч євро. Наприклад, та сама гібридна Toyota Yaris зараз коштує в Європі від 22 тисяч.
Volkswagen готує нове покоління позашляховика Teramont Pro (це модель для китайського ринку). Як повідомляє Autohome,…
Через постійне зростання цін на бензин багато українців стали масово встановлювати ГБО на свої автомобілі.…
В нашу країну приїхав новий Mercedes-Benz eSprinter. Електричний фургон помітили в українські столиці. Про це…
Експерти давно не просто рекомендують міняти на зиму шини в автомобілі, а й попереджають, що…
Під час вибору автомобіля досвідчені покупці враховують такий важливий критерій, як ліквідність. Деякі моделі швидко…
Новий Renault Twingo E-Tech вже встиг порадувати вартістю, що не перевищить 20 000 євро, ще…